Ośrodek Szkolenia Kierowców RAJD Kraków. Jesteśmy ośrodkiem z długoletnim stażem – działamy na rynku od 1996 roku.

krakow.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Ośrodek Szkolenia Kierowców RAJD
 Ośrodek Szkolenia Kierowców RAJD
ul. Porucznika Halszki 1/2 (wieżowiec-parter)
30-611 Kraków
tel. 12 654 07 80
tel. kom. 501 316 061
Ośrodek Szkolenia Kierowców RAJD

Prawo jazdy zmienia całe życie. Nadaje dynamiki, uczy odpowiedzialności. Wiemy o tym, bo jesteśmy odpowiedzialni za życie naszych uczniów. Kończą naszą szkołę jako dobrzy i świadomi kierowcy. Ruch drogowy to skomplikowany system. Znamy go doskonale i potrafimy nauczyć.

Zaufaj nam!

Jesteśmy ośrodkiem z długoletnim stażem – działamy na rynku od 1996 roku. Ośrodek szkolenia kierowców RAJD wyszkolił w tym czasie wielu obecnych kierowców doskonale radzących sobie za kierownicą.

Wszystkim którzy postanowią zapisać się na kurs w naszym ośrodku gwarantujemy profesjonalną kadrę która zawsze służy radą i wsparciem, przyjazną atmosferę w toku szkolenia oraz wysokie kwalifikacje i doświadczenie instruktorów które zapewnią zdobycie niezbędnej wiedzy oraz sprawność i zręczność w prowadzeniu pojazdu.

Nasze doświadczenie procentuje tym, że 99,9 % naszych kursantów zdaje egzamin wewnętrzny zarówno z teorii jak i z praktyki za pierwszym razem !!!

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony.

  << Ośrodek Szkolenia Kierowców OES   PRYMUS Szkoła Kierowców >>
 
Ośrodek Szkolenia Kierowców RAJD w Krakowie. Gwarantujemy profesjonalną kadrę która zawsze służy radą i wsparciem, przyjazną atmosferę w toku szkolenia oraz wysokie kwalifikacje i doświadczenie.
© Copyrightkrakow.nauka-prawo-jazdy.pl