PRYMUS Szkoła Kierowców w Krakowie. Szanujemy kursantów, uczymy w dobrej atmosferze, dysponujemy najnowszym wyposażeniem.

krakow.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. PRYMUS Szkoła Kierowców
 PRYMUS Szkoła Kierowców
ul. Prądnicka 10/312
30-002 Kraków
tel. 12 633 01 01
tel. kom. 515 243 035
PRYMUS Szkoła Kierowców

Witaj w prawdziwej szkole nauki jazdy. Tutaj szanujemy kursantów, uczymy w dobrej atmosferze, dysponujemy najnowszym wyposażeniem, dobrymi samochodami i doskonale przygotowanym placem manewrowym. Wiemy wszystko o egzaminie państwowym.

Dysponujemy najlepszym w mieście placem manewrowym ,przystosowanym do szkolenia na wszystkie kategorie prawa jazdy Plac jest zlokalizowany przy ul.Prandoty, blisko siedziby firmy dzięki czemu nie tracimy czasu na zbędne dojazdy i na każdej lekcji , nawet na parę minut możemy zajechać aby poćwiczyć jazdę po "łuku". Plac jest czynny 7 dni w tygodniu od godz.7.00 do godz.22.00, jest wieczorem oświetlony a zimą odśnieżony. Jest możliwość poćwiczenia na placu manewrowym prywatnym samochodem kursantów po wniesieniu oplaty 8zł za 1h manewrów.

Wyposażenie OSK:
  • Sala własna. Ilość miejsc w sali: 20
  • Sala wyposażona jest w folie i diapozytywy, plansze ścienne, tablice z markerami.
  • Przy prezentacji wykładów korzystamy z telewizora, odtwarzacza DVD.
  • Dysponujemy następującymi materiałami dydaktycznymi: Posiadamy wszystkie niezbędne do szkolenia materiały dydaktyczne(filmy.plansze,foliogramy),każdy nasz kursant otrzymuje materiały szkoleniowe (testy CD,testy wydanie książkowe,podręcznik kierowcy) na własność
  • Dysponujemy 1 stanowiskami komputerowymi, w tym 1 z możliwością indywidualnej nauki przepisów, 1 z dostępem do Internetu.
  • Ponadto w sali wykładowej zapewniamy: palarnię; w pomieszczeniu obok, dostęp do WC.


  << Ośrodek Szkolenia Kierowców RAJD   Szkoła Jazdy SOKÓŁ >>
 
Krakowska Szkoła Kierowców PRYMUS. Pokieruj swoim życiem. Skieruj swoje kroki do naszej szkoły.
© Copyrightkrakow.nauka-prawo-jazdy.pl